Zagospodarowanie przestrzeni z najmniejszymi szczegółami

Zorganizowanie ciasnego przedpokoju, zapełnienie wszelkich dziur w kuchni szafkami i schowkami czy wykonanie schodów na piętro łączy jedno – potrzeba precyzji, stylu i pomysłu.

Aby pogodzić te trzy cechy na równym i zadowalającym poziomie, potrzebny jest zespół doświadczonych fachowców, którzy podejmą się zlecenia i zrobią je tak, jak klient to sobie wyobraził.

To wszystko można znaleźć

Z takich ludzi składa się firma Modnestol, założona w 2005 roku. Firma produkuje meble na wymiar oraz schody pod różne zastosowania – od szaf w przedpokoju, przez meble do kuchni, gabinetu, pokoju dziecięcego, kończąc na drewnianych elementach w obiektach sakralnych.

Zaczynając przygodę z meblami na wymiar od Modnestol można (a nawet warto!) zdecydować się na indywidualne podejście do tematu – możliwy jest wybór materiału, jak i jego kolorystyka i styl. Akcesoria meblowe również są kwestią gustu i chęci klienta.

Tylko jak to wszystko wygląda?

Osoby, które pierwszy raz myślą o zagospodarowaniu przestrzeni domowej meblami na wymiar mogą czuć się zagubione. Mogą nie wiedzieć, jak wygląda proces wymiarowania i zakupu.

W odpowiedzi na to, producent Modnestol na swojej stronie internetowej zawarł szczegółowy opis poszczególnych etapów – od pierwszego spotkania, przez ofertę, umowę, na montażu kończąc. Cennymi informacjami są tutaj: wysokość zaliczki (w procentach) oraz terminy i sposoby realizacji etapów.

Dostępne inspiracje

Na stronie internetowej Modnestol.pl znaleźć można kilka, szczególnie przydatnych, zakładek.

Jest to m.in. zakładka „galeria”, w której dostępne są zdjęcia zrealizowanych zamówień szaf przesuwnych czy też mebli do łazienki czy pokoju. Zgromadzony tam materiał potwierdza zapewnienia producenta odnośnie bogatej oferty personalizacji zamówień.

Inną wartą uwagi zakładką jest strona „projekty wnętrz i mebli”, dzięki której nie tylko zobaczymy projekty zagospodarowania różnych przestrzeni pod wymiar, jak i z artykułu dowiemy się, jak przebiega proces projektowania mebli na wymiar.

Nie tylko meble na wymiar

Podobny dział na stronie Modnestol.pl posiadają również schody – znajdziemy tam porady, etapy realizacji i możliwości firmy w doborze i produkcji najlepszych produktów. Dostępna jest również galeria ze zrealizowanymi zleceniami.

Strona internetowa producenta obfituje w odpowiedzi na pytania, które nasuwają się przy pomysłach na zagospodarowanie przestrzeni meblami na wymiar. Umieszczone na stronie ciekawostki o historii wyposażenia wnętrz mogą być przyjemną odskocznią od planowania. Jest tam również ikonka umożliwiająca szybki kontakt z producentem – a ze względu na powyższe, warto ją wykorzystać!

 

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these