Namiot magazynowy w branży ogrodniczej

Wiosna już w pełni rozkwitu i niebawem nadejdzie lato. Gdy pora roku umożliwi zbiory plonów, przyda się bez wątpienia magazyn, w którym będzie można przechowywać wszelkie owoce ciężkiej pracy. W tym celu doskonale sprawdzi się namiot magazynowy – jego lekkość a przy tym również stabilność i wytrzymałość pozwoli na wygodę i bezpieczeństwo użycia.

Namiot magazynowy a ogrodnictwo

W namiocie możesz przechowywać wszystko – od płodów rolnych, poprzez wszelkie narzędzia i nawozy, aż po urządzenia i maszyny. Bez problemu zaparkujesz w nim swój rower, przechowasz kosiarkę do trawy, węże ogrodnicze, wiadra i wiaderka, a także worki.

Namiot magazynowy nie musi służyć wyłącznie do celów magazynowych. Możesz wydzielić w nim część przeznaczoną na pomieszczenie gospodarcze – w porze zbiorów, kiedy czeka Cię dużo pracy, która nierzadko może potrwać cały dzień, możesz spędzać w namiocie przerwy, spożywając w nim posiłki i pijąc dodającą energii kawę.

Jak zaopatrzyć się w namiot magazynowy?

Jeśli dysponujesz ogrodem, z pewnością znajdziesz w nim miejsce do rozłożenia namiotu magazynowego. Warto zdecydować się na jego zakup szczególnie w przypadku, gdy Twój ogród jest duży, zaś pora zbiorów kończy się obfitymi plonami.

Warto zamówić namiot dopasowany do rozmiaru obszaru, na jakim planujesz go rozłożyć. Wystarczy wejść na stronę https://dascompany.com/namioty-magazynowe i skorzystać z kreatora zamówień, który pomoże w dostosowaniu m.in.:

  • wymiarów namiotu,
  • rodzaju konstrukcji,
  • rodzaju poszycia,
  • kolorystyki maskownic.

Realizacja zamówienia oraz wysyłka potrwa maksymalnie do 48 godzin – w tym czasie możesz przygotować grunt, na którym rozłożysz namiot. Pamiętać, że namiot magazynowy postawisz na dowolnym rodzaju podłoża, jednak warto sprawdzić, czy będzie wystarczająco stabilny – np. gdy planujesz postawić w jego wnętrzu regały.

Wydzielając część gospodarczą rozważ, czy chcesz podłączyć bieżącą wodę. Warto to zrobić, chociażby na potrzeby umycia rąk po pracy w ziemi.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these