• Pakiet

NARZAN Gold + SILVER mix 500 ml szkło 10 +10 szt

18,80 GBP

Zamiast 19,62 GBP

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
#produkt-060
14

  Czym jest woda naturalna NARZAN:
Niewątpliwą wartością naturalnych wód źródlanych jest to, że pochodzą z podziemnych warstw wodonośnych, Dobra izolacja od czynników zewnętrznych sprawia że zachowują pierwotną czystość, są pozbawione zanieczyszczeń chemicznych.
Miejsce z którego pochodzi tzn. Kaukaz , podnóże góry Elbrus , należy do jednego z siedmiu najbardziej czystych miejsc na naszej ziemi .
Przez cały rok woda z topniejącego śniegu, górskich rzek i padającego deszczu, przez szczeliny i pęknięcia w skałach przesącza się w głąb ziemi. W ciągu 6 lat przyszły NARZAN pokonuje drogę od lodowca do źródła. Stopniowo nabywa cudownych właściwości, za które go tak cenimy. Przesączając się przez róznorodne skalne formacje woda wzbogaca się wszystkimi niezbędnymi dla zdrowia minerałami i solami. W wyniku odbywających się na dużej głębokości procesów wulkanicznych, woda mineralna NARZAN staje się naturalnie gazowana – jest to jedna z najcenniejszych jej właściwości. Nasycona minerałami i dwutlenkiem węgla gromadzi się w podziemnych jeziorach i pojawia na powierzchni jako woda o zadziwiającej leczniczej mocy. Tak rodzi się sławny NARZAN.
Potężna energia wody mineralnej NARZAN aktywnie i dobroczynnie działa na organizm:
-   pobudza wszystkie procesy życiowe,
-   daje siłę i energię, polepsza samopoczucie i zwiększa aktywność
-   wydłuża lata pełnowartościowego czynnego życia
Prawidłowa struktura i aktywny zbilansowany skład wody NARZAN sprzyja:
 -  regeneracji sił i równowagi wodno-mineralnej komórek po intensywnych ćwiczeniach          
 -  regeneracji braków wody i życiowo ważnych substancji w komórkach organizmu,  odwodnionych w procesie palenia papierosów
 -  usunięciu syndromu kaca alkoholowego i polepszeniu samopoczucia w przypadku zatrucia alkoholem (tzw. syndrom dnia następnego)
Dzięki swej wysokiej ruchliwości i płynności woda mineralna NARZAN łatwo przenika do płynów wewnątrzkomórkowych i międzykomórkowych znajdujących się we wszystkich narządach wewnętrznych człowieka i jest łatwo przyswajalna przez organizm.

Korzyści Narzana: obniża poziom cholesterolu, poprawia naczynia krwionośne; normalizuje metabolizm; reguluje funkcję przewodu pokarmowego; przywraca pracę wątroby, pęcherzyka żółciowego; zwiększa odporność; normalizuje wskaźniki tętnicze; poprawia krążenie mózgowe; obniża poziom cukru we krwi , przy regularnym poborze wody wstrzymuje proces starzenia.                                                 

NARZAN - woda mineralna o unikalnych właściwościach leczniczych, pomaga uporać się z chorobą dróg oddechowych i przewodu pokarmowego, normalizuje procesy metaboliczne w organizmie. Zawiera dużą liczbę mikroelementów i stężenie tak ważnych pierwiastków jak magnez i wapń, bardziej przypomina mleko niż wodę . Poza niepowtarzalnymi walorami smakowymi , woda spełnia jednocześnie bardzo ważną w dzisiejszych czasach funkcję estetyczną i stylową . Szklana butelka staje się bowiem wyrazem elegancji i dobrego smaku.

Woda dostaje się do butelki z odwiertu za pomocą unikalnej technologii bezpośredniego napełniania bez kontaktu z atmosferą .

Aniony, g / dm3: wodorowęglan НСО3 -  1000-1500, siarczany SO 42- 250-500, chlorki Cl - 50-150

Kationy, g / dm3: wapń Ca2+ 200-400, magnez Mg2+ 50-120, sód + potas Na+ K+  50-250

Mineralizacja, g / dm3: 2.0 - 3.0.