Jak wypromować swój fanpage na Facebooku?

Wielu z nas zastanawia się nad tym „Jak wypromować swój fanpage na facebooku?”, a to rzecz jasna dość złożona sprawa, bo każdy fanpage jest opcją odmienną, czyli jeden fanpage jest o Polskiej kuchni, a drugi o tym sklejaniu modeli statków, czyli każdy z nich musi być promowany inaczej, po to by tych lajków stale przybywało. Jedną z prostszych i jednocześnie dość tanich metod jest publikowanie postów w grupach tematycznych lub tych ogólnych z ogłoszeniami. W ten konkretny sposób można opublikować tylko pewną liczbę postów promocyjnych w skali dnia i co równie istotne trzeba stworzyć te posty tak by były atrakcyjnymi i pod względem treści i pod względem graficznym.

Płatne promowanie.

Jedną z najlepszych i jednocześnie bardzo wygodnych form promowania fanpage jest postawienie na płatną reklamę. W jej przypadku ustawiamy i budżet dzienny i ilość dni wyświetlania konkretnej reklamy. Dodatkowo wybieramy grupę docelową, taką jak kobiety między trzydziestym, a czterdziestym rokiem życia mieszkające w Szczecinie. Kluczowe znaczenie ma też i to, że dokładnie na to samo miasto możemy także zrobić tę drugą reklamę, czyli też na kobiety, tylko z innej grupy wiekowej. Kilka, czy też kilkanaście reklam może trwać jednocześnie i w tej kwestii ograniczają nas tylko nasze własne środki finansowe. Wiele znaczy też i to, że tego typu reklamę ustawia się raz w mniej niż minutę, a potem tylko czekamy aż zostanie zatwierdzona i aż przyniesie nam znaczną liczbę lajków. Tego typu reklamę można nawet wstrzymać po zaledwie dniu lub dwóch wyświetlania, zmienić jej kluczowe parametry i znowu dać do zaakceptowania poprawioną wersję. Trudno dokładnie powiedzieć, czy tego typu reklama da nam znaczną liczbę lajków, ale warto tego typu reklamy modyfikować, po to by stawały się bardziej skutecznymi z tygodnia na tydzień.

Poradniki.

Istnieją nawet ludzie, którzy potrafią nam doradzić to w jaki sposób powinniśmy ustawiać reklamy płatne i jak publikować posty, po to by szybko zyskiwać tę wzorową popularność. Porady te zazwyczaj dotyczą lajków powiązanych choćby z fanpage o odchudzaniu się, ale jeśli chodzi o te znacznie trudniejsze tematy, to te stereotypowe porady na niezbyt wiele się nam zdadzą, bo one to rzecz jasna coś co może się przydać jeśli chodzi o blog z poradami dotyczącymi odchudzania kobiet, ale jeśli już trafia się to fotografowanie za pomocą teleskopu, to robi się o wiele trudniej, jeśli chodzi o pozyskiwanie lajków. Istnieją w tym konkretnym przypadku grupy tematyczne, ale one nie zawsze sprzyjają osobom tworzącym fanpage na własną rękę.

Zakup polubień

Jednym z dobrych sposobów na budowanie zasięgu jest skorzystanie z pomocy firmy Polskie-lajki, która oferuje pozyskiwanie fanów z Polski. Konta z których pozyskujemy polubienia są realne i aktywne, a przyrost polubień może wynosić nawet 20 na dzień! Metoda ta jest skuteczne, a także szybka w porównaniu do organicznych metod. Więcej przeczytacie w artykule o polskich lajkach na fanpage.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these